Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Dick4Dick

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

D4D - polski zespół założony w Gdańsku w 2004 roku. Od początku istnienia zespół zmieniał style muzyczne i wizerunek, łącząc elektronikę, rock i pop. Początkowo był to głównie projekt performerski, który z czasem przerodził się w regularny zespół. Występom muzyków towarzyszą wizualizacje. W 2006 grupa dostała nagrodę magazynu Aktivist Nocne Marki dla najlepszego zespołu. Również w 2009 roku zespół podpisał kontrakt z wytwórnią Mystic. Członkowie zespołu są założycielami studia nagraniowego Dickie Dreams. Zespół wydał cztery albumy: Silver Ballads (2005), Grey Album (2008), Summer Remains (2009), Who’s Afraid Of? (2010). Ten ostatni już jako D4D. W roku 2009 na rynek zostało wypuszczone wydawnictwo składające się z płyty DVD zawierającej teledyski, fragmenty koncertów i produkcje video oraz płyty CD, na której znalazły się remiksy i covery utworów z Grey Album pt. „The Legendary Dick4Dick: 2004-2009”. Ukazał się również komiks pt. „Dick4Dick - Harem Zordaxa” autorstwa Jakuba Rebelki.

Skład zespołu:
mBunios (Michał Skrok)
Goodboy Khris (Krystian Wołowski)
Jacques Fras (od 2008) (Jacek Frąś)
Baron Baye (od 2010) (Tomek Ziętek)

Byli członkowie:
Dick Dexter (Adam Hryniewicki)
Rocky the Dick (Adam Kamiński)
Wet Dick Junior (Maciej Szupica)

Wideo

Najpopularniejsze albumy

Trend słuchacza

49 733słuchaczy w sumie
1 256 478scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.

Najczęściej słuchane przez