Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Depthide

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Depthide (Maciej Franciszek Labuda) urodził się w 1991 roku. Pochodzi z małej Polskiej miejscowości - Kolonia na Pomorzu. Artysta, z muzyką obcujący od dawna. Zaczął od słuchania setów swoich ulubionych djów w lokalnych radiostacjach. Trochę później zaczął nagrywać własne miksy i grać w małych stacjach internetowych, na swoje audycje zapraszał utalentowanych djów z całego świata. Na swojej audycji „Hidden Depths” prezentuje najświeższe utwory z gatunku progressive i deep house.

Maciej zaczął tworzyć muzykę w 2008. Na początku wydawał w labelach takich jak: 3345 Music, Mercado Paralelo Music, a trochę później w Passion Fruit Recordings. Od 2011 także w:
Electronic Tree Recordings, Deepsessions Recordings, Know Thyself Recordings, Spring Tube, Mistique Digital oraz Atlant Digital. Jego utwory były supportowane w wielu stacjach internetowych (Proton Radio, Frisky Radio, Digitally Imported Radio) i otrzymały wiele pozytywnych opinii od djów i artystów z całego świata, m.in: Christos Fourkis, Bobby Deep, Airwave, Frangellico, Retroid, Magnetic Brothers, Dynamic Illusion oraz wielu innych.

Depthide tworzy głównie muzykę progressive house, deep house, a także chillout. W jego pracach można usłyszeć świeżość, harmonię oraz pełen wachlarz emocji, towarzyszących człowiekowi na codzień. Maciej uważa, że nie dobrze jest ograniczać się tylko do jednego gatunku muzyki. Tworząc, koncentruje się przede wszystkim na tym, co zamierza przekazać swoim słuchaczom.

Jego audycji można posłuchać w każdą pierwszą środe miesiąca o godzinie 19.00 CET w radiu Insomniafm.com.

Najpopularniejsze albumy

Trend słuchacza

646słuchaczy w sumie
1 690scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Najczęściej słuchane przez