Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Danuta Mizgalska

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Danuta Mizgalska - Debiutowała w 1971 roku na scenie Poznańskiej estrady w sztuce „ Parady”- Potockiego. Wkrótce potem trafiła do Poznańskiego Studia Piosenki kierowanego przez Jerzego Miliana i Zbigniewa Górnego. Po ukończeniu Studiów związała się na pewien czas z Estradą Stołeczną, a następnie przeszła do zespołu Wojsk Lotniczych „ Eskadra”. Po dwuletniej pracy w „ Eskadrze” rozpoczęła samodzielną pracę estradową. Jej piosenki zaczęły coraz częściej gościć na antenie radiowej i telewizyjnej. Piosenka „ Nasz uśmiech losu” – L. Konopińskiego i H. Kuczyńskiego stała się wielkim przebojem „ Lata z Radiem” w 1978 roku, natomiast inna piosenka pt. „ Może ja - może ty” zajęła czołowe miejsce w radiowym Studio Gama. Dużo koncertowała w kraju i za granicą. Śpiewała między innymi w programach Mieczysława Fogga i Jerzego Połomskiego. Oklaskiwano ją w ZSRR, NRD, RFN, Japonii.

Trend słuchacza

55słuchaczy w sumie
709scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Najczęściej słuchane przez