Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Dancehall Masak-RAH

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Sesje Dancehall Masak-Rah miały swój początek w 2008 roku najpierw jako Chill Out Bashment w klubie PracoVnia na warszawskim Żoliborzu, gdzie Jr Stress & 27Pablo grali swoje ulubione tjuny okraszone niewybrednym komentarzem. 2 miesiące sesja w bardziej tanecznej odmianie spędziła w Dobrej Karmie na warszawskiej Woli aby w październiku przenieść się do Mandali w Śródmieściu, gdzie do ekipy dołączył Drajwa. Tam zapuścili korzenie aż do początku 2012, kiedy to impreza przeniosła się do Klubu 55 w samym centrum miasta zamieniając środę na czwartek.

Dancehall Masak-Rah hołduje zasadzie żyj szybko, melanżuj do bólu, umieraj staro. Ich imprezy pełne są dynamicznych zwrotów akcji, hermetycznego poczucia humoru, niewybrednego słownictwa, oraz nieskoordynowanych kroków tanecznych, ta formuła jest siłą tego projektu i gwarantuje dosonałą zabawę zarówno pasjonatom muzyki jamajskiej jak i przypadkowym przechodnią, którzy wpadną na masakrową imprezę. Dancehall Masak-Rah prowadzi również audycję poświęconą muzyce Dancehall na antenie Czwórki Polskiego Radia, oraz prowadzi szeroką promocję muzyki i kultury jamajskiej.

W 2012 Dancehall Masak-Rah uczestniczyła w projekcie producenckim Germaica Polska, otworzony został polski sublabel Germaica, Pionear’a, legendarnego producenta, który wyprodukował serię światowych hitów Reggae.

Trend słuchacza

566słuchaczy w sumie
4 895scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Najczęściej słuchane przez