Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Controlwerk

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w 2007r jako producent, na początku jako undergroundowy kreator muzyki early hardstyle, techno/minimal, schranz. W roku 2010 stał się członkiem wydawnictwa Soundwaves Records gdzie wydawał gównie kawałki w gatunkach progressive-house. Wydawał tam również mroczne kawałki w gatunku electro-house. Na koncie wyż. wym. wytwórni ma 17 tracków, w tym 1 set DJski. Kolejną wytwórnią do której dołączył, był label ElectroIN, na koncie tej wytwórni ma 2 kawałki w stylu Electro-House oraz Techno. Od 2011 jest A&R’em wraz z Kamilem Stachowskim (Cast Away) w labelu „Terminal Music”, jest to wytwórnia która wydaje kawałki w stylach Trance/Progressive-House/Chillout/Ambient/Breaks. Jako DJ swoją karierę rozpoczął w 2011r dzięki dwóm DJom (Strad!v, Veyron), z którymi ma przyjemność grać na codzień. Pierwszym klubem w jakim zagościł Controlwerk był New Art Club, gra tam muzykę klubową/komercyjną i jest tam najczęstszym gościem. Grywał również w klubach Echo-Pub, Hello Music Room, Rosa Pub, Elita Music Club oraz Infinity Club.

Najpopularniejsze albumy

Trend słuchacza

490słuchaczy w sumie
1 590scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Najczęściej słuchane przez