Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Blackout

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Istnieją trzy zespoły o nazwie „Blackout”:

1)Blackout – polski zespół big bitowy założony przez gitarzystę i wokalistę Tadeusza Nalepę, wokalistę Stanisława Guzka oraz piosenkarkę Mirę Kubasińską w Rzeszowie w sierpniu 1965 roku.
Blackout istniał do końca 1967 roku. W lutym następnego roku Nalepa zmienił nazwę na Breakout. Ze składu odeszli Stanisław Guzek i Robert Świerszcz, a do zespołu dołączył gitarzysta basowy Janusz Zieliński.

2)Blackout - zespół post-hardrockowy z Wysp Brytyjskich.

3)Blackout /rock metal. Grupa pochodzi z Wilna ale jej członkowie w większości pochodzą z Szawle. Składa się z Ignacio Gedgaudas - wokal, Thomas Mosteikis - perkusja, Vaidas Domarkas - gitara, Valdas Kundrotas - gitara, Tomek Šaduikis - gitara basowa. Tak, pięciu członków grupy czuje się swobodnie i staje w obronie rock ekspozycji Litwa! … We’re gonna ROCK’N’ROLL do chwili upadku, do czasu FINGO Bleed!

4)Blackout – młody hard rockowy zespół z Gdyni.

Wideo

Najpopularniejsze albumy

Wydarzenia

Dodaj wydarzenie

Trend słuchacza

18 282słuchaczy w sumie
184 538scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.

Najczęściej słuchane przez