Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Biernaski

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

BIERNASKI aka Michał Biernacki.

Zaledwie cztery miesiące od ostatniej epki ,BIERNASKI powraca z nową porcją dźwięków w klimacie nu disco-funk bazując jak zawsze na podłożu french house’u.Tym razem w tytułowym utworze „Give Away” gościnnie występuje Kasia Nowicka czyli NOVIKA,od lat jedna z najbardziej aktywnych polstaci na polskiej scenie klubowej.

Epka zawiera również b side jakim jest mocno taneczna kompozycja „Danse Avec Moi” utrzymana w klimacie nu disco,oraz darmowy bonus remix duetu LAST ROBOTS,który przenosi w parkietowe klimaty disco-synth lat 80’tych.
Epka wydana 23.09.2013 ON THE FRUIT RECORDS
———————————————————-
www.facebook.com/biernaski
www.soundcloud.com/biernaski
————————————————————
Dj i producent muzyki elektronicznej, pochodzi z Częstochowy i tworzy muzykę od 2003 roku.
Swoje wcześniejsze produkcje wydawał pod szyldem „Michell phunk”, współpracował z takimi wytwórniami jak Brennnessel, Seek czy Formule records, szukając swojego stylu i zbierając muzyczne doświadczenie.
Obecnie BIERNASKI jest mocno związany z labelem Brennnessel prowadzonym przez trio KAMP!, gdzie wydał ostanio taneczną epkę „WITH YOU” z której to ,utwory w swoich setach zamieścili tacy producenci i dj’e jak : Shindu, Chris Jylkke, Yaaman, Last Robots .

Najpopularniejsze albumy

Trend słuchacza

663słuchaczy w sumie
4 081scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.

Najczęściej słuchane przez