Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Arash

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Arash Labaf (ur. 23 kwietnia 1977 roku w Teheranie) - irański piosenkarz i producent muzyczny, od dziesiątego roku życia na stałe mieszkający w Szwecji, najpierw w Uppsali, a następnie w Malmö.

Pierwszy album, zatytułowany „Arash” wydał w czerwcu 2005 roku. Jego single takie jak „Boro-Boro” i „Temptation” okupowały listy przebojów w wielu krajach Europy. Swoje piosenki wykonuje głównie w języku perskim i angielskim, nagrywa również po rosyjsku. Blisko współpracuje z DJ Aligatorem.

W 2005 roku wspólnie z DJ Aligatorem nagrał piosenkę na cześć jadącej na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej reprezentacji Iranu. Arash twierdzi, że pewnego dnia stracił głos, lekarze twierdzili że nigdy go nie odzyska, toteż popadł w pijaństwo i cudownie odzyskał głos. Kolekcjonuje czapki i kapelusze (ma 150 kapeluszy).

Arash wystąpił także na Sopot Festival 2006. Zajął III miejsce w głosowaniu publiczności o Słowika Publiczności. Wygrał Matafix z piosenką „Big city life”. Wystąpił ponownie 8 sierpnia na Sopot Hit Festiwal 2008 wraz z Rebeccą Zadig. Zaśpiewali 3 przeboje: Arash, Temptation oraz Suddenly.

Wideo

Najpopularniejsze albumy

Trend słuchacza

173 548słuchaczy w sumie
1 901 721scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.

Najczęściej słuchane przez