Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Andrzej Korycki i Dominika Żukowska

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Duet śpiewający głownie szanty i piosenki rosyjskie.

Andrzej:

Młody Korycki był muzykalnym brzdącem. Z podwórkowych cymbałek i bezstrunowych gitar przyszedł w końcu czas na edukację muzyczną. Wybrał akordeon i gitarę. Z dwojga instrumentów została gitara.
Czasy liceum to spotkanie z festiwalami piosenki żeglarskich. W końcu na scenę zaciągnął go Jurek Porębski. Kilka lat później grał razem ze Starymi Dzwonami.

Dominika:

Ta młoda dama chciała zawsze śpiewać. W końcu młodą wysłali do chóru „Chips” w Żyrardowie. Była również w zespole kierowanym przez Andrzeja - „DNA”. w ten sposób przebiła się na płyty „Załoga” i „Niedaleko mojego domu” Jurka Porębskiego. W kocu chłopaki zaciągnęli Domikę na rejs Zawiszą i tam ‘ćwiczyli’ wspólne śpiewanie. Grać na gitarze nauczył ją Andrzej na potrzeby przygotowywanego koncertu w MDK w Żyrardowie. Koncert udał się na tyle, że posypały się propozycje wspólnych koncertów.

Wideo

Najpopularniejsze albumy

Trend słuchacza

440słuchaczy w sumie
42 172scrobble w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Najczęściej słuchane przez