Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Aleksandra Jabłonka

Tagi

Biografia

Aleksandra Jabłonka (dawniej, występująca pod pseudonimem Alexandra) (ur. 3 kwietnia 1988 w Kętrzynie) – polska piosenkarka.

W 2009 wzięła udział w konkursie Debiuty na 46. KFPP w Opolu, gdzie wykonała utwór „Zakochani są wśród nas” z repertuaru Heleny Majdaniec.

W 2010 roku rozpoczęła współpracę z TVP1 jako jedna z wokalistek programu rozrywkowego Jaka to melodia?. W tym samym roku na album duetu DJ-skiego Kalwi & Remi, Kiss Me Girl nagrała utwory „Kiss” oraz „Girls”. Jeden z nich, „Kiss” wykonała podczas Bydgoszcz Hit Festiwal 2010, zajmując 5. miejsce. 7 lutego 2012 roku nakładem EMI Music Poland ukazał się jej debiutancki album zatytułowany Popłyniemy daleko. 4 sierpnia tego samego roku Alexandra wystąpiła na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze, gdzie wykonała utwór „Wybirat’ czudo”. Pod koniec 2012 zakończyła współpracę z Konkol Music. 15 kwietnia 2013 podpisała kontrakt płytowy z wytwórnią Universal Music Polska i od tamtej pory posługuje się swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem.

Wideo

Trend słuchacza

156słuchaczy w sumie
3 032scrobble w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.

Najczęściej słuchane przez