Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Aggressor

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Kapela powstała w końcówce lat 80 pędząc od początku z ostrym nurtem ostrej muzy. Sami muzycy nazwali to Trash Egg i chyba do tej pory nie można rozszyfrować tego co znaczy Egg. Początkowy skład to: „Piecia” Piotr Paichert - voc, Paweł Wirkus (obecnie jeden z czołowych przedstawicieli niemieckiego nurtu muzyki klubowej) dr, „Menel” Stasiu Jocz - lg, „Wujek” Berni Gałązka - bg. Po serii koncertów na Słupskiej scenie i nie tylko bębniarza zastąpił „Willi” (grający obecnie z Ms Idolem) a na bas wskoczył „Maniek”. Dokoptował także do kapeli drugi gitarzysta „Broda” Robert Kowalczyk.

Kapela nagrała pierwsze demo „Aggressor” koncertując po kraju oraz uczestnicząc w największych festiwalach metalowych (Drrrama, Sthrashydło).

Po następnej zmianie składu („Piecię” zastąpił „Nasty” Robert Kaczmarek który grał również na basie, a „Willego” - „Kubek” Heniek Kubała) zespół nagrał kolejną demówkę „Notoric Drinkers”. Wtedy też zaczął koncertować z czołówką polskiego metalowego undergrandu (Vader, Wolf Spaider) I nie tylko undergrandu (Turbo). Kolejne demo to „Still Delirium” , które to jak na razie było ostatnich w ich dorobku, ponieważ niestety poddali się rozkoszy alkoholizowania i zawiesili działalność.

W połowie 2004 roku kapelka po sformowaniu nowych szyków do „Menela” i „Nastego” doszli „Zwierzak” Piotrek Owerko - gary i „Szoszon” Oskar Tyndorf - gitara, rozpoczęli robienie nowego materiału. W grudniu tegoż roku zagrali pierwszy koncert wraz z Kołobrzeską kapelą Scrat, a w styczniu 2005 z bydgoszczanami Mortis Dei i Puki Mahlu.

Najpopularniejsze albumy

Trend słuchacza

2 694słuchaczy w sumie
31 144scrobble w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.