Książka, która wywarła na was największe wrażenie.

• katnap87 pisze...
    • Użytkownik
    • 27 VI 2010, 16:52

Książka, która wywarła na was największe wrażenie.

Dla mnie jest to książka "Bez mojej zgody" Jodi Picoult

A jakie są wasze ksiażki???

• Adura22 pisze...
    • Użytkownik
    • 28 VI 2010, 10:05
    • [Usunięty użytkownik] pisze...
    • Użytkownik
    • 28 VI 2010, 11:51
    11 minut...

• maajdan pisze...
    • Użytkownik
    • 28 VI 2010, 13:42
    zdecydowanie 'Katarzyna; [jako cała powieść, wszystkie 7 tomów razem] Juliette Benzoni. dobra książka dla wszystkich dziewczyn szukających b goracego wątku miłosnego oraz dal tych którzy w książce szukają krwi, wojny, brutalności, tortur, ale też romantyzmu, przyjaźni, kultury i historii. ;)

z polskiej literatury to horror 'Błędy' Jakuba Małeckiego. Zdecydowanie lepszy horror niż wszystkie Kinga razem wzięte wg mnie ;D Pan Małecki wiedział co pisze, zdolny z niego facet. polecam ;)

• AeroMiss pisze...
    • Użytkownik
    • 28 VI 2010, 18:23
    Mario Puzo - Ojciec Chrzestny.
    Dużo wątków. Świetnie ukazana psychologia różnych ludzi. No i chyba moja ulubiona tematyka, czyli mafia w latach 30/40/50.

• Z prostej konstrukcji psychicznej człowieka wynika, że większe wrażenia wywierane są statystycznie w dzieciństwie niż w jakimkolwiek okresie późniejszym. Tak było właśnie w moim przypadku. Nic później nie wywarło na mnie większego wrażenia niż tamte 290 stron świeżutkiego Naszej Księgarni wydania Serca Amicisa z 1955 roku, które czytałem jako ok. ośmiolatek z tamtej wiadomości ( http://fedcba.ning.com/xn/detail/2516803:Comment:7912 ). :-)

I never teach my pupils; I only attempt to provide the conditions in which they can learn.
    Albert Einstein
    • Keksi666 pisze...
    • Użytkownik
    • 12 IX 2010, 18:43
    Zdecydowanie "Dom Duchów" Isabel Allende. Pierwszy raz też czytałam jak byłam młodsza, póżniej jeszcze 3 razy. Poza tym zapamiętałam bardzo "Las Ożywionego Mitu" Roberta Holdstocka, "Maska Luny" Jarosława Moździocha i wszystkie powieści Deana Koontza.

\m/
    • [Usunięty użytkownik] pisze...
    • Użytkownik
    • 13 IX 2010, 17:15
    "Diuna" Franka Herberta .. zdecydowanie

Anonimowi użytkownicy nie mogą wysyłać wiadomości. Zaloguj się lub utwórz konto, aby móc wysyłać wiadomości na forum.