koncerty

• koncerty

jezdzicie gdzie na koncerty naszego kochanego Coldplay? :D
    na koncert w polsce bym nie liczyla, bo zbyt duza komuna u nas, ale nieopodal nas bywaja chlopcy ;d
    ja bylam w zeszlym roku w Berlinie, w tym wybieram sie do Hannoveru, ah ah ah!

• staryent pisze...
    • Użytkownik
    • 25 II 2009, 11:49
    zazdrosze jak ja pier**** ;(

• justin_ka pisze...
    • Użytkownik
    • 25 II 2009, 21:10
    ja mam cichą nadzieję, że może zagoszczą na Openerze, w sumie w trasie Viva la vida jest jedna luka - 4 lipca. Mogliby wpaść do Gdyni... Umaarłabym ze szczęścia !

• staryent pisze...
    • Użytkownik
    • 26 II 2009, 18:04
    jestem za Gdynią lub Gdańskiem!!! :D ale na openerze nie będą na pewniaka :(

• nie, no nie ma szans.. poza tym, wole koncerty za granica, bo jest lepsza kultura ;d;d;d;

• I większy lans :)

• staryent pisze...
    • Użytkownik
    • 12 III 2009, 15:21
    e tam lans. ja chce w polsce i koniec kropka!

• zuzab pisze...
    • Użytkownik
    • 15 III 2009, 20:59
    no nie pogardzilabym koncertem w pl. jakby sie pojawili w gdyni to matko jedyna,nie wiem... ;o ale coz,nie ludze sie nawet... i zachecam na wspolny wyjazd do londynu 19 wrzesnia na ich kocert,zbieram ludkow;p

• No do Londynu to ja bym chętnie pojechał nawet we wrześniu tylko ile bilet i jak tam dojechać ;p? takie informacje potrzebuje ;]

• ja chcę jechać do Nijmegen 9 września, ale coś mi podpada cena biletu... 120 euro i wzwyż. trochę dużo, nie?

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeść!
    • ma-ruda pisze...
    • Użytkownik
    • 28 VIII 2009, 13:10
    Ja nadal sie ludze i czekam na koncert w PL. Moze w koncu 'wyludze' ;D
    spieprzylam ze do Pragi nie pojechalam. Oj spieprzylam. Ale myslalam ze skoro u Czechow zagrali to u nas to tylko kwestia czasu... i sie zawiodlam.
    Mogliby zagrac w Krakowie albo Chorzowie. Albo chocby w tej dupiatej Wawie... !
    nawet napisalam na ich stronie glownej na last.fm i juz sie 10 osob podpisalo pod tym. Fajnie byloby gdybyscie tez zajrzeli, bo jak do tysiaca dojdziemy to cos tam mozna podeslac linka do ich kolesia od public.

sorry for my English.
    • staryent pisze...
    • Użytkownik
    • 28 VIII 2009, 14:01
    nasze wołanie o koncert wiele nie da. Byłoby dobrze jakby znalazł się sponsor, a o tego w Polsce ciężko :/

• ma-ruda pisze...
    • Użytkownik
    • 30 VIII 2009, 8:19
    to co mamy zrobic.? u2 bylo pare razy, radiohead bylo, madonna byla... czemu coldplay byc nie moze?

sorry for my English.
    • staryent pisze...
    • Użytkownik
    • 11 IX 2009, 21:54
    może zbyt dużo sobie 'życzą'? nie mam pojęcia... : <

• lizak666 pisze...
    • Użytkownik
    • 22 IX 2009, 5:11
    Ja byłam dwa razy na Coldplay :D Ale czekamy na ich koncert w Polsce! Są cudowni na żywo, jeszcze lepsi niż studyjnie (jeśli można to sobie wyobrazić)
    http://www.lastfm.pl/group/Coldplay+-+come+to+Poland!

• Oooooo.... Tak ja jestem za Chorzowem :D na stadionie było by pięknie wydal bym kazde pieniadze zeby byc na ich koncercie ;D... nawet na jakiegos pojebanego VIPa ale musial bym byc :D

Anonimowi użytkownicy nie mogą wysyłać wiadomości. Zaloguj się lub utwórz konto, aby móc wysyłać wiadomości na forum.