• Nicki

Wiem że zmiana nazwy uzytkownika nie jest niestety mozliwa ale zastanawia mnie czy przykłądowo nie mozna by sciagnac pomysłu z myspace czy innych serwisów i zastosowac pewien mechanizm w którym mozliwe jest nawet powtarzanie sie nicków. Chodzi mi o to ze oczywiscie url sie nie zmienia ale na róznych forach czy shoutboxach itp. wyswietlasz sie jako wybrany w późniejszym okresie przez Ciebie nick. Tkwienie przy jednej nazwie uzytkownika przez dosyc długi czas moze sie powoli nudzic po za tym nicki byłyby bardziej przejzyste. Nie musiałyby powtarzac sie literki w srodku nazwy zeby uzytkownik był unikalny gdy nazwa poprawne (bez powtarzania sie liter) juz jest zajety czy moznaby tez zniwelowac odstepy w nicku ktore teraz robione sa za pomoca znaku "_"

• irronist pisze...
    • Użytkownik
    • 24 IX 2008, 13:55
    jestem jak najbardziej za ;)
    tylko mysle ze sie takiej zmiany nie doczekamy..

• e7th04sh pisze...
    • Użytkownik
    • 27 IX 2008, 12:25
    To by nie było wcale trudne w wykonaniu, natomiast dobrze by było, gdyby wtedy obok nicka mniejszą czcionką wyświetlałby się login, którego nie dałoby się zmienić.

• [Usunięty użytkownik] pisze...
    • Użytkownik
    • 29 IX 2008, 20:58
    Nie wiem czy pomysł ze zmienianym nickiem jest dobry. Szczególnie ze względu na innych użytkowników, którzy zapamiętali cię pod starą ksywką. Byłby kłopot z odszukaniem w serwisie. Nawet jeśli url by się nie zmieniało to i tak nie wszystkim chciałoby się go wystukiwać w wyszukiwarkę...

• Jezeli jest to znajomy to nie ma takiego problemu. Wyszukiwarki uzytkownikow nigdy nie uzywałem. Jezeli ciekawi mnie czyjs profil to pewnie ta osoba znajduje sie tez w wydarzeniu ktorym jestem zainteresowany badź mam z nia jakis kontakt. Chociaz zawsze moznaby to wprowadzic ("tymczasowe" nicki) wraz z opcja "obserwuj profil" badź cos w tym stylu.

• Odkopuję temat:)

Również byłabym za takim rozwiązaniem, które zaproponował KoRn-Feniks. Myśłałam nad nowym kontem, ale żal mi statystyk itede;]

• za:)

Świetny pomysł...nazwa po dłuższym czasie już się nudzi, a zmiana jej wcale nie musi oznaczać utraty znajomych.
    Tylko chyba się nie doczekamy takich nowości;/

• Użytkownik
    • 22 VII 2009, 19:22
    Analysis_PL pisze:
    Myśłałam nad nowym kontem, ale żal mi statystyk itede;]

no właśnie i znajomi i 'wyrobiona pozycja' w społeczności i wszystko okej tylko nicki są nudne już . ;(

• maciomdk pisze...
    • Użytkownik
    • 18 VIII 2009, 19:30
    zgadzam się. na photoblog.pl za coś takiego płaci się 2 złote smsem. Czemu więc i tu tego nie wprowadzić. Jeśli komuś by bardzo zależało, pewnie zapłaciłby te parę złotych.

• Mi takze taki pomysl sie podoba, zmiana nicka moglaby juz nawet byc platna ;)

• Nie wiem, po co o tym tu piszecie. Żaden pracownik tutaj tego nie przeczyta. Jak chcecie coś proponować, to na anglojęzycznym forum. A tak od siebie, to raczej nic w kwestii nicków się nie zmieni.

Facet zaprosił mnie do kina i w połowie drogi pyta mnie: "A stać Cię na bilet..."?...i tak ma być.

FAQ Legal Terms and Policies Polskie forum pomocy The English forum Support Music Manager Music Manager - support System Status
  • [spam]

[spam]

Spalą Ci dom, spalą Ci dach - będziesz miał piękny widok na niebo.
    Edytowane przez hjbardenhagen dnia 25 XII 2010, 19:58
    • kaddf pisze...
    • Użytkownik
    • 23 VIII 2009, 16:39
    jak na razie nie czuję takiej potrzeby, ale na pewno było by fajnie gdyby taka możliwość była.. nawet płatna, myślę że to nie były duże pieniądze, więc też nie był by to duży problem dla ciągle narzekających polaczków

• tak, tak, tak!
    jak najbardziej za.

ładnie proszę.

there's a light inside us all, it only shines as bright as we are
    • levandi pisze...
    • Użytkownik
    • 16 IX 2009, 17:00
    Może zamiast MySpace lepiej ściągnąć pomysł z eBaya? Zmieniasz login, a przez n dni obok wyświetla się znaczek, który po kliknięciu ukazuje stary/stare nicki. Na potrzeby last- niechże to nie znika a wyszukiwarka dociera i do przeszłości.

• Użytkownik
    • 11 IV 2010, 18:17
    ^
    |
    popieram pomysł w 100%.
    naprawdę przydałaby się taka opcja.. proponuję żeby któryś z chętnych napisał na anglojęzycznym forum podobną prośbę. może się uda.. zawsze warto spróbować. ;>

• Na anglojęzyczym forum zmiana nicków była omawiana wielokrotnie. Tak, jak napisałem wyżej, nie sądzę, aby w przyszłości została wprowadzona możliwość zmiany nicku.

Facet zaprosił mnie do kina i w połowie drogi pyta mnie: "A stać Cię na bilet..."?...i tak ma być.

FAQ Legal Terms and Policies Polskie forum pomocy The English forum Support Music Manager Music Manager - support System Status
    • Użytkownik
    • 29 IV 2010, 14:25
    Moim zdaniem trochę bez sensu... twój nick to twoje imię... nie powinieneś go zmieniać, bo przestaniesz być rozpoznawany...
    Ale to tylko moje zdanie... no i, jak kolega wyżej już wspomniał, pomysł prawdopodobnie nie zostanie wprowadzony.

• -sin pisze...
    • Użytkownik
    • 30 IV 2010, 16:07

Napisane na szybko, ale efekt dość ciekawy... świetnie pokazuje jak wyglądałby Last.fm gdyby użytkownicy mogli zmieniać nicki tak jak proponujecie. Taka opcja właściwie już jest na Last.fm, bo przecież każdy może wypełnić pole "Real Name", tyle, że i tak w większości miejsc wyświetla się tylko login. Skrypt ten zamienia wszystkie loginy na stronach Last.fm na wasze "Real Name", które często jest po prostu drugim nickiem który możecie zmieniać.

"Po trzech dniach bez programowania, życie staje się pozbawione sensu."
Anonimowi użytkownicy nie mogą wysyłać wiadomości. Zaloguj się lub utwórz konto, aby móc wysyłać wiadomości na forum.