Forum » Pomoc dotycząca strony

Scrobbler YouTube

• Coozby pisze...
    • Użytkownik
    • 31 III 2010, 17:24

Scrobbler YouTube

Witam. Skąd mogę wziąć ten program oraz jak go zainstalować?
    Dzięki z góry, dziubki ;*

• To skrypt. Możesz go pobrać tutaj. Aby z niego korzystać, musisz najpierw zainstalować w Firefoxie wtyczkę Greasemonkey.

Facet zaprosił mnie do kina i w połowie drogi pyta mnie: "A stać Cię na bilet..."?...i tak ma być.

FAQ Legal Terms and Policies Polskie forum pomocy The English forum Support Music Manager Music Manager - support System Status
    • Coozby pisze...
    • Użytkownik
    • 1 IV 2010, 7:32
    wszystko zainstalowałem ale nie mam ikonki do scrobblowania.

• PrakotPL pisze...
    • Użytkownik
    • 1 IV 2010, 10:31

hmm

Zmienili trochę profil stronki na yt i wywalilo scrobblera. Jakby ktoś miał namiary na zaktualizowanego, to bardzo proszę o link, miau :>

• sara_xD pisze...
    • Użytkownik
    • 11 IV 2010, 21:22
    działa tylko w firefoxie?

• -sin pisze...
    • Użytkownik
    • 12 IV 2010, 0:05

Re: hmm

PrakotPL pisze:
    Zmienili trochę profil stronki na yt i wywalilo scrobblera. Jakby ktoś miał namiary na zaktualizowanego, to bardzo proszę o link, miau :>
    Autor porzucił aktualizowanie tego skryptu. Aktualnie skrypt jest tworzony przez kogoś innego, a pobrać go można stąd.

• Zaraz, zaraz, działa wam to? Pobrałam skrypt i efektów nie widać, nic się nie scrobbluje.

• -sin pisze...
    • Użytkownik
    • 14 IV 2010, 1:26
    W prawym górnym rogu, obok nazwy użytkownika powinnaś zobaczyć ikonkę taką jak na screenie:

• Pobrałem Małpe potem skrypt zainstalowałem i śmiga jak nalezy. ;)

• Fayolka pisze...
    • Użytkownik
    • 17 V 2010, 17:55

Dzięki!

Męczyłam się dobra chwilę, kiedyś działało, a potem nowe YT i przestało. Bardzo dziękuję za pomoc :D

• potrzebny skrypt do opery

• WizZzPL pisze...
    • Użytkownik
    • 11 XI 2010, 23:57
    Potrzebne przeniesienie do prawidłowego działu..
    timetojack pisze:
    potrzebny skrypt do opery
    Możesz spróbować również na Operze (jeśli nie próbowałeś); http://userscripts.org/about/installing Raczej mało prawdopodobnie, że będzie działało poprawnie, ale spróbować można.

• RusalkaPL pisze...
    • Użytkownik
    • 16 VIII 2011, 12:14
    Co się nagle stało, że scrobbler na yt znikł? Scrypt jest włączony, lecz ikonka scrobblowania znikła. Pytałam znajomych, u nich to samo.

• Prawdopodobnie była jakaś aktualizacja na YouTube i skrypt przestał być kompatybilny. Być może autor tego rozszerzenia wprowadzi jakieś zmiany. W tej chwili mogę polecić sprawdzenie LastVJ.

Zamykam ten wątek, gdyż jest już dość stary. Tutaj nowszy.

Facet zaprosił mnie do kina i w połowie drogi pyta mnie: "A stać Cię na bilet..."?...i tak ma być.

FAQ Legal Terms and Policies Polskie forum pomocy The English forum Support Music Manager Music Manager - support System Status
Anonimowi użytkownicy nie mogą wysyłać wiadomości. Zaloguj się lub utwórz konto, aby móc wysyłać wiadomości na forum.