Forum » Pomoc dotycząca programu Last.fm

Scrobbler Last.fm nagle przestał działać

• glOOrka pisze...
    • Użytkownik
    • 8 I 2010, 16:19

Scrobbler Last.fm nagle przestał działać

mam Windowsa xp , słucham przy pomocy Windows Media Playera i scrobblera . Na początku było wszystko w porządku . Jednak od dnia 3 stycznia , gdy włączam scrobbler , nic się nie dzieje . Nie przesyła utworów , nawet ich nie wyświetla , zachowuje się tak , jakby Media Player był wyłączony . 3 stycznia słuchałam płyty , mając jednocześnie włączony internet . Nagle wszystko się zawiesiło . Laptopa zresetowałam , potem zauważyłam że scrobbler nie działa . Próbowałam wszystkiego , łącznie z ponowną instalacją i zmianą hasła . I dalej nic , a próbuję go włączyć już któryś dzień .

• Zrób to samo, co napisałem w tym wątku.

Facet zaprosił mnie do kina i w połowie drogi pyta mnie: "A stać Cię na bilet..."?...i tak ma być.

FAQ Legal Terms and Policies Polskie forum pomocy The English forum Support Music Manager Music Manager - support System Status
    • glOOrka pisze...
    • Użytkownik
    • 8 I 2010, 22:37
    zrobiłam to . I dalej to samo ... nie pomogło .

• To niestety problemy z twoim systemem, więc raczej nikt Ci tu nic więcej w tej kwestii nie poradzi.

Facet zaprosił mnie do kina i w połowie drogi pyta mnie: "A stać Cię na bilet..."?...i tak ma być.

FAQ Legal Terms and Policies Polskie forum pomocy The English forum Support Music Manager Music Manager - support System Status
    • WizZzPL pisze...
    • Użytkownik
    • 9 I 2010, 1:39
    @glOOrka

Możesz w ogóle uruchomić aplikację Last.fm? Jeśli tak, to czy próbowałaś przeinstalować samą wtyczkę? Jesteś pewna, że jest ona włączona w ustawieniach WMP?

• glOOrka pisze...
    • Użytkownik
    • 9 I 2010, 10:53
    bardzo dziękuję , pomogło przeinstalowanie samej wtyczki :) .

• alecia777 pisze...
    • Użytkownik
    • 18 IV 2010, 19:23

...

u mnie to samo ;d

• A wykonałaś to, co zostało zaproponowane w tym wątku?

• Ihriel pisze...
    • Użytkownik
    • 21 IV 2010, 10:26
    @Ziomek2000 A czy mógłbyś i mi coś poradzić? Zrobiłam dwukrotnie wszystko co opisane było w pomocy http://www.lastfm.pl/forum/85182/_/339015, niestety bez skutku. Wczoraj wieczorem wszystko działało bez zarzutu. Od dzisiejszego ranka nie został przesłany ani jeden utwór. "Najśmieszniejsze" jest to, że program last.fm wszystko widzi: scrobbluje i przesyła. Niestety na stronie mojego profilu nie pojawia się nawet pojedynczy utwór. Z góry dzięki za odpowiedź!!!

• lastfm ma dziś ogólnie jakiś problem i próbują to naprawić http://status.last.fm/

• Ihriel pisze...
    • Użytkownik
    • 21 IV 2010, 10:36
    Ahh...okay! Już się bałam, że to jakiś poważniejszy problem z mojej strony. Dzięki za cynk.

• Scrobbling powinien już działać poprawnie.

• No u mnie jeszcze nie działa poprawnie :( Włączam Windows Media Player, słucham muzyki, a scrobbler zachowuje się jak by nic się nie działo. Próbowałam tego co było opisane w linku i kilkukrotnie ponownie instalowałam wtyczkę. Nic nie działa. Jaka może być tego przyczyna? I co mogę z tym zrobić? :)

• WizZzPL pisze...
    • Użytkownik
    • 22 IV 2010, 10:41
    peculiar_lady pisze:
    No u mnie jeszcze nie działa poprawnie :( Włączam Windows Media Player, słucham muzyki, a scrobbler zachowuje się jak by nic się nie działo. Próbowałam tego co było opisane w linku i kilkukrotnie ponownie instalowałam wtyczkę. Nic nie działa. Jaka może być tego przyczyna? I co mogę z tym zrobić? :)
    Upewnij się jeszcze, że wtyczka w WMP jest włączona.

• WizZzPL pisze:

Jak?

• WizZzPL pisze...
    • Użytkownik
    • 22 IV 2010, 11:00
    WizZzPL pisze:
    peculiar_lady pisze:
    Jak?
    FAQ: Co mogę zrobić, jeżeli oprogramowanie przestało scrobblować moją muzykę?. Żeby zbytnio nie utrudniać: 4) Jeśli korzystasz z Windows Media Player, upewnij się, że wtyczka scrobblowania jest włączona w odtwarzaczu. WMP wyłącza wszystkie wtyczki firm trzecich automatycznie, jeśli program wyłączy się niespodziewanie.
    Aby ponownie włączyć wtyczkę, przejdź do Narzędzia > Opcje > Dodatki typu plug-in > Kategoria "Tło" w WMP9 lub Narzędzia > Dodatki typu plug-in > Opcje > Kategoria "Tło" w WMP10, lub Teraz odtwarzane > Dodatki typu plug-in > Inne w WMP11, i zaznacz pole obok "Last.fm Plugin".
    Czytanie FAQ nie boli ;)

• Dzięki, teraz wszystko działa ;) I wielkie sory za kłopot...cóż, nie boli, nie boli...będę pamiętała na przyszłość :) Jeszcze raz dziękuję i przepraszam xd

• [Usunięty użytkownik] pisze...
    • Użytkownik
    • 25 X 2011, 13:49
    A gdzie podziewają się w opcjach dodatki typu plug-in ? :)

• narzędzia -> pobierz wtyczkę...

• Budaay pisze...
    • Użytkownik
    • 27 V 2012, 9:33
    mam problem.. włączam album do słuchania w ogóle nie włącza się scrobbler, a gdy sam go włączę to nie przesyła mi kawałków, próbowałem przeinstalować wtyczkę, ale to na nic, co można jeszcze zrobić?

• Odinstaluj stary scrobbler i zainstaluj nową wersję.

• Budaay pisze...
    • Użytkownik
    • 29 V 2012, 18:41
    zainstalowałem i nie przesyła mi utworów na lasta

• Czy, gdy słuchasz muzyki w swoim odtwarzaczu, to w scrobblerze Last.fm wyświetla się informacja o aktualnie odtwarzanym utworze?

• Budaay pisze...
    • Użytkownik
    • 31 V 2012, 10:53
    nie wyświetla

• To oznacza prawdopodobnie, że nie masz zainstalowanej wtyczki do swojego odtwarzacza lub nie jest włączona. Otwórz scrobbler i z górnego menu wybierz File=>Install plugins. Wybierz wtyczkę do odtwarzacza, z którego korzystasz, aby ją zainstalować. Po zainstalowaniu wtyczki wyłącz scrobbler, a następnie uruchom swój odtwarzacz muzyczny (wraz z nim powinien włączyć się scrobbler). Jeśli tak będzie, to znaczy, że wtyczka komunikuje się ze scrobblerem. Jeśli używasz WMP, to po instalacji wtyczki w scrobblerze uruchom WMP i przejdź kolejno do menu Narzędzia (Tools)=>Dodatki typu plug-in (Plug-ins)=>sprawdź, czy „Last.fm Plugin” jest zaznaczony.

Edytowane przez Ziomek2000 dnia 14 VI 2012, 21:29
Anonimowi użytkownicy nie mogą wysyłać wiadomości. Zaloguj się lub utwórz konto, aby móc wysyłać wiadomości na forum.