Fancy Demiurg Disco i Zahlada w Tygmoncie!

Concert

Z zespołem Fancy Demiurg Disco oraz Zahlada

Przeszłe wydarzenie
Czwartek 31 maja 2012

Tygmont

Mazowiecka 6/8
Warszawa
Polska
Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Tel: (022) 828 34 09
Strona WWW: www.tygmont.com.pl

Fancy Demiurg Disco:

Fancy Demiurg Disco to eksperymentalne trio, które powstało pod koniec 2011 roku. Z inicjatywy wokalistki post-rockowego NAO - Edyty Glińskiej na próbie spotkali się:
Paweł Jaśkiewicz - beatboxer, producent muzyki elektronicznej, oraz Marcin Krakowiak - wiolonczelista, którego upodobania muzyczne nie sposób zamknąć w żadnej konwencji.

Kreują muzyczne częstotliwości gdzieś pomiędzy stylem każdego z nich. Pudełko z napisem „Fancy Demiurg Disco” właśnie zostało otwarte…

oraz

Zahlada:

Artur Iwanowski z hardcore’owego Tupilaka - na gitarze akustycznej, Ewa Jabłońska z progresywnego Indukti - na skrzypcach, Maciej Adamczyk z indie rockowego Back to The Ocean - na basie i Sanchez – niegdyś wokalista nowofalowego DHM, obecnie w punkowym Chaplin & Chapman,

budują razem w zespól ZAHLADA

Muzyka pozbawiona perkusji i perkusjonaliów, oparta o najpiękniejsze melodie na świecie. Zaopatrzona w teksty, które nie tylko dobrze brzmią, ale i niosą ciężary, śpiewane głównie po polsku, choć czasem też po angielsku i czesku. Bo zdarza się im nawet coverować Jaromira Nohavicę. Lub być może zespół Black.

To zespół, od którego dopiero będzie brana miara na szufladę.
Poleć wydarzenie:

Zdjęcia

Ładowanie zdjęć…

Otaguj swoje zdjęcia w Flickr

Pokaż swoje obrazki dla tego wydarzenia, tagując je w flickr.com za pomocą tego taga:

Flickr

Byłe(a)ś tam?

Ładowanie…
Ładowanie…

Recenzje

Nikt jeszcze nie zrecenzował tego wydarzenia.

Zrecenzuj to wydarzenie