Shiny Beats 8-bit party

Concert

Z zespołem Shiny Beats

Przeszłe wydarzenie
Sobota 9 kwietnia 2011

Sen Pszczoły

Inżynierska 3
03-410 Warszawa
Polska
Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Tel: +48791311060
Strona WWW: www.senpszczoly.pl

Shiny Beats to nie do końca jeszcze poznane zjawisko fizyczne, fascynujące świat współczesnej nauki. Wszystko zaczęło się od artykułu w prestiżowym magazynie Nature, dokumentującym wieloletnią pracę skandynawskich badaczy, którzy odkryli związek światła i muzyki. Naukowcom z Neon Harvest Company udało się doprowadzić do przekształcenia wiązki światła w falę dźwiękową, o zadziwiających właściwościach fizycznych i chemicznych. Efe…ktem eksperymentu są tzw. Shiny Beats.


SHINY BEATS:


Shiny Beats to trójmiejski duet indie-electro, nazwany przez Gazetę Wyborczą ,,zespołem, który może w niedługim czasie stać się objawieniem rodzimej sceny elektronicznej”.
Muzyka Shiny Beats to taneczna, radosna alternatywa, nawiązująca do twórczości takich zagranicznych wykonawców jak min MGMT, Klaxons, Late of the Pier czy Empire of the Sun. W ciągu niespełna roku istnienia, zespołowi udało się wydać płytę, nagrać teledysk, a także zagrać kilkanaście dobrze przyjętych koncertów w kraju i za granicą. Piosenkę „Tonight” można było usłyszeć na falach Programu IV Polskiego Radia, zaś piosenka „Stars” trafiła na pierwsze miejsce listy przebojów Radia SAR. Shiny Beats pojawili się na okładce wrześniowego Sztormu, trójmiejskiego dodatku kulturalnego Gazety Wyborczej. Przemysław Gulda z Gazety Wyborczej nazwał Shiny Beats muzyczną nadzieją 2011 roku.
http://www.facebook.com/pages/Shiny-Beats/171890202835384?ref=ts


Dziką wiksą po koncercie poczęstują Was panowie z Hype Wax Design.

HYPE WAX DESIGN:


Hype Wax Design to pochodzący z Gdańska kolektyw djski. Doświadczenie zdobyli grając razem lub osobno (jako Hęćko aka Barney i Fancy Dux) w wielu trójmiejskich klubach, takich jak CSG, Tromba, Buffet, Mechanik, Versalka czy Cafe Szafa. Zapewniali dobrą zabawę po koncertach takich zespołów jak: Belzebass, Late of the Pier, Kamp!, Caribou, Cool Kids Of Death, czy Rotofobia, a grali z takimi dj’ami jak Holly Kitty, Double Trouble, Twin Prix, Neon Inn, Junkie Punks czy Party Animal. W swoich setach nie ograniczają się gatunkowo, zawsze stawiają na świeżą i wyszukaną undergroundową, jak i komercyjną (wciąż na wysokim poziomie) muzykę. House, minimal czy acid przeplatają z electro, techno, baltimore, fidgetem oraz wieloma innymi gatunkami.
www.mixcloud.com/hypewaxdesign


Foto: Bogna Kociumbas ( www.barneypartystore.blogspot.com)


Patronują nam:


Aktivist (http://www.aktivist.pl/)
Electroclash (http://electroclash.pl/)
Exclusiv (http://www.exklusiv.pl/)
Fuck you, Hipsters! (http://fuckyouhipsters.blogspot.com/)
Magnetoffon (http://www.magnetoffon.info/)
Uchem w Nutę (http://uchemwnute.blogspot.com/)
Uwolnij Muzykę! (http://www.uwolnijmuzyke.pl/)
Plac Defilad (http://www.placdefilad.com/)
Radio Aktywne (http://www.radioaktywne.pl/)


Start: 21:00
Poleć wydarzenie:

Zdjęcia

Ładowanie zdjęć…

Otaguj swoje zdjęcia w Flickr

Pokaż swoje obrazki dla tego wydarzenia, tagując je w flickr.com za pomocą tego taga:

Flickr

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.

Byłe(a)ś tam?

Ładowanie…
Ładowanie…

Recenzje

Nikt jeszcze nie zrecenzował tego wydarzenia.

Zrecenzuj to wydarzenie