PREMIERA PŁYTY THE 30TH OF JULY

Wyślij nowy plakat

Concert

Z zespołem The 30th Of July

Przeszłe wydarzenie
Czwartek 30 lipca 2009

Lizard King

Św. Tomasza 11A
31-018 Kraków
Polska
Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Tel: (12) 422 04 75
Strona WWW: www.lizardking-krakow.pl

PREMIERA DEBIUTANCKIEGO ALBUMU GRUPY THE 30TH OF JULY „THE 30TH OF JULY”.
Wstęp:FREE!!!!!!!!!!!!!!!
Poleć wydarzenie:

Zdjęcia

Ładowanie zdjęć…

Otaguj swoje zdjęcia w Flickr

Pokaż swoje obrazki dla tego wydarzenia, tagując je w flickr.com za pomocą tego taga:

Flickr

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.
 • tobiash83

  Wszelkie społeczności, nawet te wirtualne w swym podstawowym założeniu maja łączyć ludzi o podobnych zainteresowaniach, gustach i zapatrywaniach. Żle się dzieje, gdy umołżiwiają głoszenie poglądów osobom żałosnym i małym w swym nienawistnym zaślepieniu. Liczę, że któregoś dnia prawo internetowe zostanie znowelizowane i stanie się bardziej efektywne, a wszelkie tego typu ataki, zazwyczaj pary sfrustrowanych i rozpuszczonych dzieciaków, będa mogły byc z marszu karane sankcjami (chocby brakiem dostepu do internetu na pewien okres czasu, myślę, że dla wielu "haterów" byłaby to prawdziwa tragedia). Póki co nie pozostaje nic innego jak cieszyć sie tym co najważniejsze czyli muzyka, która poodobno łagodzi obyczaje i zaciera wszelkie dzielące ludzi granice, odwołujac się do takich uniwersalnych wartości jak nasze uczucia i emocje. Źle się dzieje, gdy dla kogos muzyka staje się powodem do nienawiści. Pokój!

  19 XI 2009 Odpowiedz
 • tobiash83

  Klasyczny "hater" nie będąc jednak w stanie tej osobie dorównać, bądź zwyczajnie zwrócic w jakikolwiek inny sposób jej uwagę zaczyna emanować bezinteresowną nienawiścią, krytykować etc. na dostepnych wszystkim forach internatowych , blogach itd. Nie zrozumcie mnie źle, krytyka sama w sobie nie jest zła, a bardziej potrzebna, cenna i motywująca. Pytanie tylko jaka przybiera formę oraz argumenty?A także co reprezentuje swoją osobą dany zoil. Domorosłe autorytety w każdej dziedzinie bardzo często zwyczajnie same się osmieszają w oczach innych, swoimi pełnymi jadu, złego gustu i prymitywizmu wypowiedziami. Także, jak dla mnie temat tzw. "haterów" jest zamknięty.

  19 XI 2009 Odpowiedz
 • tobiash83

  Niestety jest tak, ze największą zawiść prezentują ludzie nie spełnieni i niedocenieni. Jedyną droga dla nich by próbować leczyć swoje kompleksy jest internet, gdzie za pomocą anonimowego "obrzucania werbalnym mięsem" kogoś, kto poprzez swoją działalnośc(muzyczną, sportową, aktorską etc.) wystawia się na publiczna ocenę, moga się troszke dowartośćiować. Co więcej zazwyczaj ofiara ataków zostaje wcześniej przez publikę w jakiś sposób zauważona.

  19 XI 2009 Odpowiedz
 • puzyrmiszcz

  ha ha ha.

  2 IX 2009 Odpowiedz
 • pauba1

  Zgadzam się całkowicie z panzerfaustem!

  3 VIII 2009 Odpowiedz
 • zvish

  panzerfaust_ lol, nie masz juz gdzie zaistniec chyba to trolujesz na lascie...jak mozna malkontencić na darmowy koncert:D? tego nie kumam ...przyjemnie to wygladało, chetnie plytke obadam

  3 VIII 2009 Odpowiedz
 • aikse

  graliście na jakimś łączonym koncercie w tamte wakacje w rotundzie z jakąś grupa z Częstochowy ?

  2 VIII 2009 Odpowiedz
 • panzerfaust_

  No właśnie, niektórzy muszą wstawać rano - tak że jebać takie koncerty. A niech mi ktoś powie że oni mieli coś wspólnego z hc, to chyba ja nie jestem sobą. Dajcie spokój z tym, nie wiem co Wy gracie, ale na Boga, nie macie nic wspólnego z HC! Wara od takiego tagowania.

  1 VIII 2009 Odpowiedz
 • interplaygirl

  jakby ktoś jeszcze miał zdjęcia, to miło by było ;)

  1 VIII 2009 Odpowiedz
 • pauba1

  http://www.youtube.com/watch?v=UavlubyL_O8

  1 VIII 2009 Odpowiedz
 • DiDi00x

  orajt .

  31 VII 2009 Odpowiedz
 • puzyrmiszcz

  http://puzyr.fotolog.pl/the-30th-of-july---koncert-premierowy---krakow-lk,1892271,komentarze.html - parę fot z pierwszej części. koncert jak dla mnie bardzo udany (mówię o pierwszej części, w której miałam okazję uczestniczyć, na drugą mi brakło czasu), mocne granie, wiele lepiej na żywo, niż że studia ;) pozdrawiam i czekam na kolejny koncert w Krakowie!

  31 VII 2009 Odpowiedz
 • laniorka

  Super chłopcy! zresztą oczywiście się tego spodziewałam! :) kierunek w jakim idziecie pozbawi Was wielu fanów, dla których to co robicie staje się po prostu zbyt trudne! Ale wreszcie macie szansę odciąć się od hermetycznej sceny hardocre/metal gdzie jakiekolwiek eksperymenty muzyczne nie są mile widziane, o czy od dawna wszyscy wiemy! Jestem zachwycona wczorajszym koncertem. Zafundowaliście wszystkim profesjonalny i ekscytujący występ na światowym poziomie. Pokazaliście waszą otwartość na muzykę i nieustającą chęć poszukiwań nowych inspiracji. Wreszcie pojawił się zespół, którego koncerty przypominają złożone spektakle muzyczne i atakują wszystkie zmysły! Jestem dumna z Was i uwielbiam! :)

  31 VII 2009 Odpowiedz
 • HydraHead9

  DiDi00x : zawsze zaczyna się po 21 jeśli występuje jedna kapela. jeśli jest więcej automatycznie trzeba doliczyć czas na sprawy techniczne. dziwnym nie jest że przy kilku kapelach koncert zaczyna się trochę wcześniej? na stronie klubu jest informacja ze koncert zaczyna się o 21!!! jeśli ktoś miał wątpliwiej zawsze mógł zadzwonić do klubu. w tym wypadku błąd mimo wszystko jest na plakacie. a jeszcze co do dzielenia na sety... to nie jest jakiś przymus dla zespołu. równie dobrze mogli zagrać całość. zresztą jak ktoś kiedykolwiek wcześniej był w lizardzie na koncercie lub tam grał to chyba wie jak to wygląda. ktoś tu brednie pisze że tylko Lady Pank grał całość ;)

  31 VII 2009 Odpowiedz
 • HydraHead9

  no to się skończył ok godziny 23? w czym problem? chyba prędzej w tym, że na plakacie powinna być 21 a nie 20? a sam koncert był za free więc polityka klubu jest w jakiś sposób wytłumaczalna? szkoda że nikt nie pisze o muzyce... a koncert był naprawdę bardzo udany!

  31 VII 2009 Odpowiedz
 • DiDi00x

  HydraHead9, łódzka scena skończyła się o 23.30. więc nie mów ZAWSZE, skoro nie zawsze.. a i nie rozumiem jednej rzeczy. skoro po 21, to po co w info piszą, że start o 20 ? nie lepiej napisać o 21 i nie niecierpliwić gości? na pewno byłoby mniej 'marudzenia' . misunderstandig.. == A po drugie, masz coś do 15latek/ków? sama nią kiedyś byłaś/eś. kordian1985 : przyznaję rację.

  31 VII 2009 Odpowiedz
 • kordian1985

  ja koncert się zaczyna o 20 można założyć że skończy się ok 22, plus max godzinka obsuwy. Niektórzy muszą iść na drugi dzień do pracy, niektórzy muszą być na 22 w domu bo mają po 15 lat. Co w tym złego ? do dupy jest to, że w knajpach koncerty są przeciągane tylko po to, żeby właściciel mógł zarobić na browarze.

  31 VII 2009 Odpowiedz
 • HydraHead9

  nie rozumiem marudzenia wszystkich malkontentów tutaj. koncerty w lizardzie tak jak ktoś pisał wcześniej zaczynają się zawsze po 21. łódzka scena zaczęła się o 20 z racji tego że kapel było kilka i koncert skończyłby się chyba po 1 w nocy? nie wiem też co przeszkadza wam podzielenie koncertu na dwa sety? o jakim gwiazdorstwie mówicie? może macie po 15 lat i musicie być w domu na 22?. żal jak chuj ;)

  31 VII 2009 Odpowiedz
 • kordian1985

  jak sobie pomyślę, że nikt znajomy nie szedł i musiałbym tam stać tyle godzin to się nawet cieszę, że się przeziębiłem i nie poszedłem ;) Lizard King to dziwny klub.

  31 VII 2009 Odpowiedz
 • interplaygirl

  tak sobie było. zmuszonam wyjśc właśnie w czasie dwudziestominutowej;] przerwy, bo nie przewidziałam, że zacznie się 21.15. cóż. ale i tak kocham tobiasza i albina; coffin break najlepsze

  31 VII 2009 Odpowiedz
 • Wszystkie wiadomości 74

Byłe(a)ś tam?

Ładowanie…
Ładowanie…

Recenzje

Nikt jeszcze nie zrecenzował tego wydarzenia.

Zrecenzuj to wydarzenie